DEKOR KROM

Firmamız 1976 senesinde demir-çelik sektöründe faaliyete geçmiş olup, 1982 senesinde yaşanan gelişmeler doğrultusunda paslanmaz çelik ürünlerinin ithalatına ve satışına başlamıstır. Geçmisten gelen tecrübe ve bilgi birikimiyle paslanmaz çelik sektörüne hizmet vermektedir.

 

Firmamız İstanbul Zeytinburnu Demirciler sitesinde faaliyet göstermekte olup, Anadolu Yakasındaki Şubemiz Pendik’te faaliyetlerini sürdürmektedir. Satışını gerçekleştirmiş olduğumuz paslanmaz dekoratif sacların tamamı tarafımızca yurtdısından ithal edilerek, en uygun fiyat ve koşullarda son kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

 

Dekoratif sacların yanı sıra stoklarımızda yine ithalatını yaptıgımız paslanmaz BORU, PROFİL, SAC, ÇUBUK, LAMA, KOŞEBENT, DİRSEK vs ürünler de bulunmaktadır. Asansör kabin, kapı ve butonları, dekorasyon, mimari paslanmaz çelik uygulamalarında, aydınlatma, otomotiv yan sanayii, kolon giydirme, reklamcılık, tekstil makinaları, üretim sanayii, gıda sanayii, endüstriyel mutfak sanayii alanlarında yoğun olarak kullanılan paslanmaz çelik malzemeyi uygun fiyatla ve geniş ürün gamında sunabilmek için çalışmaktayız.